• Zadzwoń do nas!
  • 68 455 34 64
  • Wybierz kategorię nieruchomości
Wybierz kategorię nieruchomości

Partnerzy

  • Dom Kredytowy Notus S.A.
  • Dom Kredytowy Notus S.A.

Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2004 roku i posiada kilkadziesiąt oddziałów w największych miastach w Polsce.  Dom Kredytowy zajmuje się doradztwem finansowym w szerokim zakresie polegającym na kompleksowej obsłudze klientów. Firma podchodzi indywidualnie do potrzeb Klienta, utrzymujący przy tym bardzo dobre relacje z bankami i innymi partnerami.Klienci mają do dyspozycji pełną gamę produktów kredytowych, finansowych i ubezpieczeniowych.Swój proces rozpoczynają od analizy sytuacji klienta, wyboru najkorzystniejszych rozwiązań i ofert,negocjacji najkorzystniejszych warunków, oferując pełną opiekę nad Klientem podczas czynności kredytowych.

Dzwoń odpowiem na wszytskie pytania Tel. 793 607 028 

  • Zespół DDF24
  • Zespół DDF24

Zespół DDF24 tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku usług finansowych. Dzięki stałej analizie ponad 20 instytucji finansowych, sprawnie i skutecznie znajduje optymalne finansowanie w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych, samochodowych oraz rozwiązań dla firm w tym leasing.Stawiają na partnerską, długoterminową relację oraz najwyższą jakość we współpracy z Klientem.

Jest to firma doradztwa finansowego. Pomaga Klientom wybrać optymalne dla nich rozwiązania finansowe.
Wszystkie oferty w jednym miejscu! Dzwoń odpowiem na wszytskie pytania Tel. 793 607 028 

  • Polska Federacja Rynku Nieruchomości
  • Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Polska Federacja Rynku Nieruchomości jest dobrowolnym związkiem samorządnych organizacji posiadających osobowość prawną. Została utworzona w styczniu 1995 roku, do lutego 1997r. działała pod nazwą Polska Federacja Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 23 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających ponad 3000 osób.

Federacja w pełni uznaje szeroką niezależność stowarzyszeń oferując możliwości podejmowania działań wspólnych, a także wyrażania opinii na tematy wykraczające poza obszar jednego regionu. Celem federacji jest działanie na rzecz rozwoju zawodów związanych ze specjalistyczną obsługą rynku nieruchomości, ochrona praw zawodowych i podnoszenia rangi zawodów zajmujących się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości. Jej zadaniem jest doskonalenie systemu kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych specjalistów rynku nieruchomości.

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do nas!
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dane adresowe

CITY INVEST spółka z o.o.
ul. Dr. Pieniężnego 23a
65-054 Zielona Góra

Czynne w godzinach

Pon. - Pt.: 09:00 - 17:00
Sobota: po umówieniu spotkania

Dane kontaktowe

Tel: 68 455 34 64
Tel. kom: 531 449 046
E-mail: l

 

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij